Riadková inzercia

Na zverejnenie svojho inzerátu v tejto sekcii potrebujete byť registrovaný užívateľ tejto webovej stránky a pri zadávaní inzerátu musí byť váš profil povolený administrátorom v čase keď inzerát zadávate.

Každý registrovaný užívateľ, ktorého profil je povolený má právo na uverejnenie maximálne jedného inzerátu po dobu 3 mesiacov odo dňa jeho uverejnenia. Opakovanie už raz zadaného inzerátu neuskutočňujeme, vždy je potrebné zadať novú požiadavku o uverejnenie inzerátu aj keď by bol toho istého znenia a už raz predtým zadaný.

Inzerát môžete zadať týmto spôsobom:

  1. emailom na erotickontakt@gmail.com kde do predmetu správy napíšete číslo vášho ID a rubriku do ktorej chcete inzerát umiesniť. Tento spôsob doporučujeme hlavne v prípade, že chcete uverejniť v inzeráte aj FOTO, ktoré priložíte ako prílohu k mailu. (nie odhalené intim partie!)
  2. prostredníctvom kontaktného formulára uvedeného na tejto stránke pod tlačidlom Kontakt kde do predmetu správy napíšete číslo vášho ID a rubriku do ktorej chcete inzerát umiesniť. Foto môžete vložiť cez kolónku "vložiť súbor".

V texte inzerátu je potrebné aby ste uverejnili aj kontaktné mobilné telefónne číslo inzerujúceho. Toto číslo ani email nemusí byť zverejnený 3 strane ak chcete v texte inzerátu vystupovať anonymne. V tomto prípade vám bude odpoveď na váš inzerát zaslaná od nás emailom alebo prostredníctvom SMS správy podľa toho aký spôsob si vyberiete. Bude potrebné v texte inzerátu potom zvoliť nasledujúci text v zátvorke (anonym-SMS-vaše telefónne číslo) alebo (anonym-emailová adresa).Ak budete chcieť v inzeráte uverejniť iba vaše telefónne číslo prípadne iba email, vyznačte to tiež v texte inzerátu do zátvorky. Všetky kontakty musia byť vaše a vyhradzujeme si právo na ich kontrolu. Vyhradujeme si právo aj v prípade, že inzerát nie je smerovaný na správnu rubriku a presunúť ho. Zároveň inzeráty, ktoré by svojim obsahom porušovali dobré mravy či iným spôsobom porušovali zákony SR nezverejniť ich bez akéhokoľvek upovedomenia. Taktiež inzeráty, ktoré budú vo svojom texte obsahovať vulgarizmy alebo odkazy na iné webové stránky, nebudú zverejnené. Za obsah inzerátu zodpovedá jeho autor (vlastník). Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu právnu zodpovednosť.

Ako odpovedať na inzerát ANONYM:

Ak odpovedáte na anonymný inzerát prostredníctvom kontaktného formuláru, je potrebné aby ste okrem povinne vyyplnených kolóniek uviedli v predmete správy číslo inzerátu na ktoré reagujete a do textu správy uviedli aj svoj telefonický kontakt. Tento kontakt nebude nikde zverejnený ani inak použitý než na účel dodania inzerentovi, ktorý v prípade, že zvolil formu komunikácie telefonickú (hovor, SMS) vás bude na vami uvedené číslo sám kontaktovať. Nežiadajte prosím od nás kontakt na inzerenta ak vystupuje ako anonym, bolo by to porušenie pravidiel z našej strany. Ak inzerent zvolil formu emailovej komunikácie, príde vám v prípade jeho záujmu o vašu odpoveď email na vašu emailovú adresu, ktorú ste uviedli vo formulári.

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Erotickontakt.sk