Pýtame sa intelektuálov

Prečo človek pri sexe stoná?
Dá sa zistiť, či je stonanie "pravé"?
Niekedy si myslím, že moje stonanie je trápne. Mám ho potláčať?

Kvôli telesnému vypätiu človek nemá silu vtesnať svoje vzrušenie do slov. V tomto okamihu je náročné používať slová a tak z úst vychádzajú vzdychy.

Spoľahnite sa na svoj inštinkt. Váš siedmy zmysel vám povie, či je všetko v poriadku. Pri väčšom vzrušení sa zrýchľuje pulz a telo sa stiahne do kŕča. To sú skutočné príznaky orgazmu.

Nie. Robte to, čo sa vášmu telu žiada. Nepotláčajte svoje pocity, lebo tým oslabíte dosiahnutie vrcholu. A máte orgazmus a stonáte pri ňom, každý rozumný partner vám bude za stony vďačný.

 

 

Keď muž podstúpi sterilizáciu, je okamžite neplodný?

Muž po absolvovaní takmer bezbolestného urologického zákroku smerujúceho k jeho neplodnosti, čiže sterilizácii, odborne nazývaného vazektómia, môže sexuálne žiť už po dobu 2 týždňov. Vtedy však ešte stále nie je 100% sterilný, keďže sa teoreticky v pohlavných žľaziach ešte stále môžu nachádzať spermie, schopné oplodniť ženu. Po vazektómii je potrebných aspoň 10 – 15 ejakulácií nato, aby sa vývodné semenné cesty zbavili skôr vytvorených spermií. Kvôli tomuto sa robia asi mesiac po zákroku kontrolné spermiogramy, či nie sú v ejakuláte obsiahnuté už žiadne spermie a ste považovaný za sterilného.

Ešte možno na okraj podotknúť že, pri vazektómii sa prerušia oba semenovody v dĺžke približne 1,5 cm. Pravdepodobnosť ojedinelého rizika spočívajúceho v ich opätovnom spontánnom spojení a spriechodnení je cca len 0,15%, resp. možnosti zdvojeného semenovodu (asi 1 z 1000 mužov). Kvôli tomuto sa sterilita potvrdzuje lekárom na kontrole po zákroku.

 

Aká žena dráždivo pôsobí na muža?

Žena, ktorá zaručene dráždivo pôsobí na muža, alebo inak „žena snov“, by mala  byť prirodzená, ale súčasne tajomná, mať poruke vždy nejaké prekvapenie a napriek tomu byť veselým a spontánnym kamarátom. Nemala by hneď kvákať o starých vzťahoch, nemala by sa správať nadradene, mala by byť šarmantná a inteligentne vtipná.

 

Čo znamená keď chlap povie „...je dobrá v posteli.“?

Zmes pornohviezdy a citlivej družky. Musí nato ísť divoko a v nasledujúcom momente byť strašne nežná. Čím menej zábran, tým lepšie. Stúpajúcu chuť však žena nesmie predstierať, musí sa naozaj odviazať. A ak ešte dokonca dokáže uspokojiť sexuálne požiadavky, tak je naozajstná kráľovná sexu. Muži pripustia ženám ich sexuálne kvality len vtedy, ak im ony dávajú najavo, akí sú v posteli borci. Ženy musia stonať, hrýzť, kričať a samozrejme pred nimi dosiahnuť vrchol. Ak to žena vie takto potvrdiť ( a občas je to naozaj tak, že sa jej to páči), tak sa muž začne v jej rukách roztápať ako vosk. Vtedy si zaslúži chlapské ocenenie, že je „dobrá v posteli“.

 

Naozaj si muži v puberte porovnávajú dĺžku svojich penisov a onanujú ako opreteky?

To robíme všetci, všetci, všetci! Čo iné majú robiť chalani, keď ich prepadne pohlavná zrelosť, obťažuje ich neustála erekcia a na party alebo na výlete sú už všetky dievčatá preč? (Len si to potom už nikto po 16-tke alebo najneskôr po pohlavnom styku nechce pripustiť.) Porovnávanie dĺžky penisov a onanovanie sa zakladá na tom, že muži stále pociťujú konkurenciu. Aj dlho po puberte sa im stáva, že na verejných záchodoch poškuľujú povedľa, aby porovnávali susedove vybavenie so svojim.

 

Je tehotenstvo pre ženu po 40-ke v pohode?

Medializované informácie  o starších prvorodičkách, hlavne zahraničných celebrít, vyvolávajú informácie, že otehotnieť sa dá v každom veku, ale opak je pravdou.

Fyziologicky má žena vajíčka vo vaječníkoch už od narodenia a ďalšie v priebehu jej života nevznikajú.  Ich zásoba a kvalita počas života ženy postupne klesá. Žena je naprogramovaná na tehotenstvo a pôrod v mladom veku, odporúča sa prvé dieťa vo veku okolo 25 až 27 rokov. Čiže tehotenstvo pre ženu po 40-ke nie je v pohode.  Nie sú fyziologicky stvorené na tehotenstvo v tomto a ani v neskoršom veku, napríklad ako 50-ročná. S vekom klesá aj kvalita vajíčok, preto stúpa aj riziko potratu, genetických ochorení, napríklad Downovho syndrómu.

 

Prečo muži vyžadujú fajku a ako to majú najradšej?

V ústach ženy sa spájajú tie najslastnejšie pocity. Môže nimi jemne bozkávať, vlhko lízať, pevne sať a dokonca jemne hryzkať. Ak toto žena s chuťou praktizuje na mužovom „najlepšom kúsku“, tak ten je blízko neba. Mužom sa páči ak nemusia nič robiť, len ležať a vychutnávať si, ako sa úplne oddávajú svojim slastným pocitom. Ústa ženy sa stávajú mnohostranným nástrojom lásky.

Čo však robia niektoré ženy pri tomto akte nesprávne?

Žujú, akoby jedli hotdog, zo  strachu pred udusením vkladajú váhavo žaluď do úst (to je nanič), alebo si na svoje prídu ich zúbky (to odstrašuje).

Najkrajšie to je, ak pri tom muž môže zavrieť oči a predstavovať si, ako jeho malý kamarát vkĺza do vlhkej jaskynky. Tam ho zo všetkých strán teplo, hlboko a mäkko prijmú, rytmicky sa s ním maznajú, až nakoniec...

Isté je, že žiadny muž by svoju spermu neprehltol len tak sám od seba! Napriek tomu to muži majú radi. Možno aj preto, lebo potom nemusia zakaždým priniesť vreckovky, ale môžu si vychutnať ten krásny pocit dokonalého vyprázdnenia.

 

Prečo muži aj v šťastných vzťahoch onanujú?

-Často ide jednoducho o náhradu uspokojenia, pretože partnerka nie je nablízku – alebo ho momentálne nechce z nejakej príčiny (zdravot. stav, hádka a pod).

Ešte jeden dôvod zohráva dôležitú úlohu – muž môže byť pri tom konečne sám sebou: rýchly nekomplikovaný, funkčný. Veľa mužov má hlboko vo vnútri strach z toho, že sexuálne zlyhajú a že nie sú pre svoje partnerky dostatočne dobrí  (pritom v iných oblastiach sa im pomerne darí si ju získať a cítia sa veľmi sebavedomí). To je hlavný dôvod, prečo sa muži uťahujú do absolútneho súkromia. kde im je najlepšou priateľkou pravá ruka.

 

Prečo sa mužom páči sex v trojke – ale len s dvoma ženami?

-Po prvé, v mužoch drieme pod povrchom ešte stále archaický pud ovládať druhé pohlavie. A

ťažko dostanete väčší priestor na demonštráciu svojej potencie, ako keď uspokojíte dve ženy za jednu noc.

Po druhé, ten kto nepociťuje bisexuálne chute, nepovažuje telo muža za estetické, práve naopak.

Tretí dôvod je však najdôležitejší: sex s dvoma ženami je aj duplikovaním zmyselnosti – hory žiadostivosti, more kože a pŕs. Dostatok podnetov pre horúce myšlienky – aj keď nakoniec sa žiadne z nich neuplatnia v praxi.

 

Prečo ženy predstierajú orgazmus?

Veľa žien si myslí, že musia byt pripravené a schopné. Pritom si však len zamieňajú mužskú fantáziu s realitou. A ak si pritom ešte myslia, že musia svoju neschopnosť nahrádzať divadlom, môžeme to nazvať chybným myslením. Pretože väčšina žien je schopná dosiahnuť orgazmus, skôr je príčinou neschopnosť muža, ktorý nedokáže svoju partnerku uspokojiť. Ak teda žena pri akte niečo hrá, odmeňuje len jeho neschopnosť, namiesto toho, aby svojmu mužovi jasne dala najavo, čo potrebuje a čo by mal robiť inak. Výrok „Stačí, ak vidím svojho muža šťastného“ je hlúposť. Tak sa žena pripravuje o šancu niečo zmeniť – a zažiť skutočné vrcholy.

Aké dôležité sú predstierané orgazmy pre ego muža?

Samozrejme, že sexuálny výkon je pre muža dôležitý. Ale neúprimnosť jednak narúša vzťah a po druhé, zmyslom vzťahu je, aby sa uspokojili sexuálne potreby oboch partnerov, a to čo možno najhravejšou formou. Ten, kto vníma sex ako skúšku výkonnosti voči partnerovi, čoskoro stratí túžbu.

Existujú páry, v ktorých žena nikdy nepredstiera orgazmus?

Všetko je otázkou komunikácie. Sex je prirodzená potreba. Ako jedlo. Niekedy, keď prídete domov, jeden povie „Už som sa po ceste najedol“ a ten druhý si spraví zopár chlebíčkov. Rovnako sa dá naučiť hovoriť bez úzkosti  a tabu o sexe. Úspešné páry to robia takto: Nerozprávajú si len o svojich kulinárskych záľubách, ale aj o tých sexuálnych.

Všimnú si muži ak žena orgazmus predstiera?

Pravdepodobne to zopár mužov dokáže zistiť. Väčšina sa však o to nezaujíma a radšej zostane v presvedčení, že uspokojili partnerku.

 

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Erotickontakt.sk