Hľadáme nahrávky od ľudí do audiotéky našich (vašich) príbehov.

11.09.2021 08:41

Toto cestou hľadáme ľudí, ktorí si trúfnu nahrať (vytvoriť audiosúbor ideálne v mp3 alebo waw) niektorú z našich poviedok v databáze (tu na stránke alebo ukážky na blogu pribehypredospelych.blogspot.com) a ponúknuť pre pripravovaný projekt AUDIOTÉKY amatérskych skutočných príbehov. Uprednostníme ak príbeh, ktorý obsahovoho prežila / napísala žena, nahovorí aj ženský hlas a podobne aj u mužov. Pokúste sa o čo najlepší výkon. O technické vybavenie si nerobte starosti. Nepotrebujete štúdio. Dnes už každý lepši smartfón obsahuje kvalitný mikrofón a viete s ním vytvoriť čistú nahrávku s minimom rušivých elementov v prostredí. Vízia projektu je taká, že v prípade úspechu bude prinášať zisk o ktorý sa s vami milí aktéri radi podelíme.

TAK POĎME DO TOHO !

Upozornenie: Zasielajte nám prosím iba nahrávky poviedok, ktoré sú uverejnené na tejto stránke prípadne na blogu: pribehypredospelych.blogspot.sk a tieto nahrávky nám zašlite cez kontaktný formulár alebo emailom ktorý je uvedený v KONTAKT-e. V žiadnom prípade nesmú byť vaše nahrávky s naším obsahom uverejnené na inom webovom mieste, bolo by to považované za porušenie dohodnutých podmienok. 

Naopak, uvítame, ak nám zašlete nahratý príbeh / poviedku z vlastnej dielne a svojím obsahom, ktorá nebola a ani nebude nikde (web, print) zverejnená.

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Erotickontakt.sk