Hra pre dospelých (erotická HRA)

Erotická hra pre dospelých pod značkou Erotic Kontakt bola vytvorená za účelom obohatenia intímneho života partnerov, muža a ženy, prostredníctvom plnenia zábavných úloh erotického charakteru. Dáva priestor obom partnerom inšpirovať sa jednotlivými úlohami pri realizácii naplnenia svojich erotických túžob a spestriť si svoj sexuálny život o nové rozmery. Cieľom hry je priniesť nespútané dobrodružstvo a zábavu pre všetky vekové kategórie staršie ako 18 rokov. Táto spoločenská hra pre dospelých ako jedna z mála hier podobného charakteru obsahuje celkovo až 156 úloh, ktorými si môžete spríjemniť váš milostný život. Poskytuje teda dostatočnú a šteklivú zábavu na niekoľko desiatok hier, kým sa vám podarí vyskúšať všetky úlohy ich vzájomnou kombináciou. Prajeme vám veľa zábavy a vzrušenia.

POVEDZ PRAVDU, ALEBO SPLŇ ÚLOHU (zábavná hra pre páry prípadne partie)

Spoločenská hra „Povedz pravdu, alebo splň úlohu“ je určená aspoň pre dva páry, ale nie je vylúčené, že vlastnou úpravou pravidiel by si ju nedokázal zahrať aj samostatný pár. Pravidlá hry si môžete upraviť podľa svojich potrieb a možností. Univerzálne pravidlá vám môžeme odporučiť nasledovným spôsobom:

Hra obsahuje 4 x 13 otázok na ktoré musí hráč odpovedať pravdivo a taktiež 4 x 13 úloh, ktoré musí splniť. Vždy by však mala byť možnosť odmietnutia, za predpokladu, že následne strpí trest, ktorí mu určia ostatní hráči. Počet otázok ako aj úloh je teda  52, čo je aj počet žolíkových kariet bez žolíkov, ktoré môžete prípadne použiť ako nejakú výhodu. Ak nemáte k dispozícii žolíkové karty, môžete ich nahradiť čímkoľvek, čo dokážete nejakým spôsobom očíslovať od 1 do 52 (napríklad vrchnáčiky od platových fliaš, ktoré potom vložíte do nejakej nádoby a budete ťahať rukou). Zoznam jednotlivých otázok a úloh nájdete označený číslom aj priradením určitej žolíkovej karty tu: Pravda a úloha

 

Vyhľadávanie

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Erotickontakt.sk