Diskusné fórum

 
PRED VLOŽENÍM PRÍSPEVKU ALEBO ODPOVEDI NAŇ, ZAREGISTRUJ SA, INAK BUDE OBSAH VYMAZANÝ.
 
Pravidlá:

1. Diskutovať môže iba registrovaný užívateľ  (viď menu Prihlásenie užívateľa), ktorý sa delí na :

    aktívny = jeho profil je uvoľnený administrátorom po uskutočnení úhrady členského príspevku

    pasívny = jeho profil čaká na uvoľnenie po výzve emailom, alebo mu vypršala platnosť uvoľnenia

2. Vkladať príspevky môže iba aktívny užívateľ

3. Aktívny užívateľ môže vykonávať odpovede neobmedzene, nie však rovnaké /spam/; pasívny = 1 odpoveď / príspevok / deň

4. V príspevkoch a odpovediach   je zakázané používať nevhodný obsah (urážky ostatných členov; vulgarizmy;  v rozpore s legislatívou SR a EU;, urážajúci a zasahujúci do ochrany osobnosti ). V prípade porušenia zablokujeme užívateľa a podľa potreby uskutočníme potrebné právne kroky.

5. Užívateľ sa vystavuje riziku zablokovania aj v prípade ak bude vkladať do textu rôzne odkazy na iné webové stránky, či inou formou spamovať.

6. Administrátor si vyhradzuje právo presunúť príspevok do novootvorenej alebo obsahovo najbližšej témy.        

7. Pri vkladaní príspevku / odpovede, vpíšte do kolónky Meno: vaše meno  zadané pri registrácii a číslo ID,alebo len ID číslo, ktoré ste obdržali mailom po registrácii.                                  

                                                                                      

 

Diskusné fórum: Voľná téma

Dátum 21.01.2019
Vložil admin
Titulok Anketa II

Ako dlho trvá dobrý sex?

Dátum 21.01.2019
Vložil Benjamín 1553
Titulok Re:Anketa II

Dobrý sex? Pre mňa ako 23 ročného je to okolo 30 minút, najlepšie hneď dvakrát po sebe. Milovanie je predsa ako dobré jedlo: treba ho vychutnávať a nielen do seba narýchlo nahádzať.

Dátum 27.01.2019
Vložil Tina 1566
Titulok Re:Anketa II

Dobrý sex trvá tak dlho, kým si obaja neprídu na svoje. Ja to mám rada pekne pomaly, so všetkým, čo k tomu patrí. Je to nápaditejšie a dokážete partnerovi lepšie prispôsobiť.

Dátum 29.09.2018
Vložil 29.9.2018
Titulok Anketa

Netradičné miesto, kde ste to robili?

Dátum 30.09.2018
Vložil Svetlana 1430
Titulok Re:Anketa

Môjmu priateľovi som robila orál v aute počas jazdy. Keď sme v meste museli zastaviť na červenú na križovatke, ja som pokračovala vo svojej práci ďalej. Z ľavej strany v ďalšom jazdnom pruhu vedľa nás zastavil kamión, kde na mieste spolujazdca sedela nejaká dievčina (takto mi to priateľ popísal) a pozrela sa von z okna smeron na môjho priateľa. On sa pozrel na ňu a povedal mi to počas toho keď ja som bola sklonená a mala hlavu v jeho rozkroku. Nič som si z toho nerobila a pokračovala ďalej. Potom sa údajne zasmiala a ukázala mu vztýčený ukazovák, čiže sa jej to páčilo. Možno sme ju inšpirovali a v krátkom čase urobila kamiónistovi tiež dobre.

Dátum 31.10.2018
Vložil Michal 1131
Titulok Re:Anketa

Ja som moju vyšukal na toalete pre invalidov v obchoďáku. Niekto tam aj búchal na dvere, ale nevšímali sme si toho, kým sme to nedokončili.

Dátum 18.11.2018
Vložil Miro 1464
Titulok Re:Anketa

Ja som si to s mojou priateľkou rozdal na kapote auta v poli. Sranda potom bola, keď nad nami letelo práškovacie lietadlo z nejakého miestneho družstva. Ale nenechali sme sa odradiť a pokračovali v slastných radovánkach úžasného adrenalínového sexu.

Dátum 25.11.2018
Vložil Kika 1560
Titulok Re:Anketa

Ja som môjmu priateľovi vyhonila v kine. Sedeli sme v poslednej rade na kraji, takže on bol úplne pri stene a ja som si na pravú stranu vedľa voľnej sedačky nahádzala bundy. Vystriekal sa do sáčku od pukancov a potom som mu ho ešte pekne poutierala servítkou.

Dátum 30.12.2018
Vložil Tomas 1838
Titulok Re:Anketa

Ja som chodil za jednou predavačkou do búdky s ovocím a zeleninou. Za pultom mala zaves a taký miniskladík, kde boli plastové prepravky. Keď doobeda nebolo ľudí, tak sme sa schovali za záves a nakladal som ju medzi prepravkami.

Dátum 21.01.2019
Vložil Adam 1537
Titulok Re:Anketa

Ja som sa pritlačil k neznámej babenke v dave na diskotéke. Mala asi vynikajúcu náladu a tak ma pustila do seba zozasu bez toho aby ma videla. Pre oboch to bolo vzrušujúce.

 

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Erotickontakt.sk